این روزها بیشتر افراد محبوب از جمله ورزشکاران با استفاده از شهرت و محبوبیت خود فعالیت های دیگری در کنار حرفه ورزشی خود دارند که سرمایه زیادی را برای آنها به همراه دارد.

در این بخش با ورزشکاران محبوب در سطح جهان آشنا می شوید که علاوه بر حرفه ورزشی خود سرمایه گذاری های دیگری نیز انجام می دهند و برای بیشتر شما این سؤال پیش می آید که چه فعالیتی را دنبال می کنند؟

ورزشکاران پر درآمد

۱- فلوید می ودر:

این ورزشکار در حرفه بوکس بسیار محبوب هست و علاوه بر این حرفه ورزشی در زمینه ساعت سازی با برندهای معتبر  مشغول به فعالیت می باشد و در آمد تخمینی او ۲۸۵ میلیون دلار هست.

ورزشکاران پر درآمد

۲- لیونل مسی:

این فوتبالیست با سابقه در لیگ ها و باشگاه های معتبر جهان مشغول به فعالیت هست و درآمد او ۱۱۱ میلیون دلار هست و با شرکت های معتبر جهان در زمینه تولید گوشی، خودرو کفش و سایر برندها وارد همکاری و قراردادهای هنگفت شده هست.

ورزشکاران پر درآمد

۳- کریستیانو رونالدو:

این فوتبالیت محبوب در حرفه خود به خوبی درخیده هست و جوایز مختلف و با ارزشی دریافت کرده هست و قراردادهای مهمی با شرکت های هربالایف، توریستر و برندهای معتبر پوشاک و کفش منعقد کرده هست.در آمد این بازیکن ۱۰۸ میلیون دلار محاسبه شده هست.

ورزشکاران پر درآمد

۴- کانر مک گرگور:

این ورزکار در زمینه حرفه رزمی کاری فعالیت می کند و درآمد او ۹۹ میلیون دلار هست از جمله قراردادهای مهم او می توان به قرارداد با شرکت برگر کینگ و مانستر انرژی اشاره کرد.

ورزشکاران پر درآمد

۵- نیمار:

این فوتبالیست سوپر استار در تیم های معتبر و باشگاه های محبوب جهان بازی می کند و با شرکت های ژیلت، نایکی و مک دونالدز وارد همکاری شده هست درآمد این بازیکن ۹۰ میلیون دلار در نظر گرفته شده هست.

ورزشکاران پر درآمد

۶- لبران جیمز:

از ورزشکاران ثروتمند رد حرفه بسکتبال می توان به لبران جیمز اشاره کرد که دارای درآمد ۸۵/۵ میلیون دلار هست و با کوکاکولا، نایکی، اینتل و کیاموتورز قراردادهای مهمی را منعقد کرده هست

ورزشکاران پر درآمد

۷- راجرز فدر:

این تنیس باز حرفه ای دارای درآمد ۷۷/۲ میلیون دلار هست و از سرمایه گذاری های مهم او می توان به قرارداد با شرکت مرسدس بنز، نایکی، رولکس و ویلسون اشاره کرد.

ورزشکاران پر درآمد

۸- استفن کری:

این بازیکن جوان در زمینه بسکتبال مشغول به فعالیت هست و درآمد او ۷۶/۹ میلیون دلار هست او دارای قرار دادهای مهمی با شرکت ویوو، بریتا، آندر آرمور، و سونی دارد و در حرفه خود گران ترین قراردادها را به خود اختصاص داده هست.

ورزشکاران پر درآمد

۹- مت ریان:

حرفه مت ریان فوتبال آمریکایی هست و دارای درآمد ۶۷/۳ میلیون دلار هست از قراردادهای مهم این بازیکن می توان به برندهای نایکی، ارلاینز، مرسدس بنز و گیترید اشاره کرد.

ورزشکاران پر درآمد

۱۰- متیو استفورد:

متیو نیز در حرفه فوتبال آمریکایی فعالیت می کند و قرادادهای او با برندهای نایکی، بلوکراس و پیسی کو بوده هست این بازیکن سرمایه ای ۵۹/۵ میلیون دلاری دارد.

 

منبع : پیما

برچسب :

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما