آزمایشگاه لوکسید در حال کار کردن بر روی یک دستگاه تجزیه و تحلیل احساسی هست که آن دسته از فعالیت‌های مغز و چشم را که بر روی خروجی برنامه‌ها از بازی‌ گرفته تا تحقیقات می‌توانند اثر بگذارند هست.

شرکت اچ‌ تی‌ سی بعد از عملکرد موفقیت آمیز هدست‌ واقعیت مجازی وایو تصمیم گرفته در این زمینه سرمایه بیشتری را هزینه کند و به دنبال توسعه رابطهایی می باشد که از طریق مغز کنترل خواهند شد.

شرکت نیورابل در سان‌ فرانسیسکو یکی از ۲۶ شرکتی هست که در این مرحله سرمایه‌ی مورد نیاز را برای انجام تحقیقات دریافت کرده‌ هست.

شرکت اچ تی سی

هدف این شرکت ها توسعه‌ی یک اینترفیس میانی برای ارتباط بین مغز و کامپیوتر هست که از داده‌های آن برای کنترل واقعیت مجازی از طریق روش‌های اسکن بدون دخالت تجهیزات استفاده خواهد شد هست. این ابزار که به آن بی‌ سی‌ آی گفته می‌شود، به افراد مبتلا به اختلالات عصبی، این امکان را می‌دهد تا بتوانند ارتباط برقرار کنند. تجربه‌ی واقعیت مجازی همه‌ جانبه می‌تواند واکنش‌های جالبی به دنبال داشته باشد.

شرکت اچ تی سی

شرکت اچ تی سی

به جز مسئله‌ی خروجی عصبی خام، مسئله‌ی ادراک در محیطی مجازی هم بسیار حیاتی هست. شرکت کانفیگریالیتی هم در حال کار بر روی الگوریتم‌هایی برای گسترش فاصله‌ی دریافتی طی‌شده در حین به حداکثر رساندن نیاز به فاصله‌ی فیزیکی می باشد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما