جدیدترین عضو سبد محصولات کرمان موتور در کلاس سدان با نام جک J4 در نمایشگاه خودروی کرمان رونمایی شد. در ادامه این مطلب تصویر های مربوط به این خودروی جدید را با هم خواهیم دید.

طی روزهای گذشته با انتشار لیست ۲۵ خودروی فاقد استاندارد کرمان موتور را به واکنش واداشت چراکه در این لیست منتشرشده خودرو ی با برند جک نیز دیده می‌شود با این وجود باز هم  این شرکت بدون توجه به مطالب منتشرشده، از جدیدترین محصول خود با برند چینی جک رونمایی کرد.

این خودرو برای اولین در سال ۲۰۱۳ روانه‌ی بازار چین شده هست. جک J4 که با ابعاد ۴.۴۳۵ متر طول، ۱.۷۲۵ متر عرض و ۱.۵۰۵ متر ارتفاع در کلاسی پایین‌تر از برادر بزرگ‌تر خود یعنی J5 قرار می‌گیرد به پیشرانه‌ی ۱.۵ لیتر ۴ سیلندر خطی با قدرت ۱۱۱ اسب بخار و گشتاور ۱۴۵ نیوتون متر تجهیز شده هست. این خودروی ۱۱۰۰ کیلوگرمی در بازار چین در ۲ تیپ ۵ دنده دستی و اتوماتیک CVT عرضه شده هست و هنوز مشخص نیست کرمان موتور کدام نسخه را روانه‌ی بازار ایران خواهد کرد. سیستم تعلیق محور عقب این خودرو به‌صورت بازویی و محور جلو از نوع مک‌فرسون هست و بیشترین سرعت آن، ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت اعلام شده هست.

جدیدترین مدل خودرو

جدیدترین مدل خودرو

هشتمین نمایشگاه خودرو کرمان از ۵ لغایت ۸ دی‌ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در مجموعه نمایشگاه‌های بین‌المللی این شهر، آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به صنعت خودروسازی هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما