محمد نوری در مورد پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل ایرانجوان بوشهر گفت: فکر می‌کنم ایرانجوان توانایی مقابله با استقلال را نداشت آنها حرفی برای گفتن نداشتند استقلال شایسته پیروزی بود.

محمد نوری در مورد پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل ایرانجوان بوشهر گفت: فکر می‌کنم ایرانجوان توانایی مقابله با استقلال را نداشت آنها حرفی برای گفتن نداشتند استقلالشایسته پیروزی بود. آبی‌پوشان در شش هفت بازی اخیر روندی روبه رشد را طی کردند و عملکردشان بسیار خوب بوده هست.

 

دوست داشتم استقلال با شکست پرسپولیس قهرمان جام حذفی می شد!

وی افزود:‌خط دفاع استقلال عملکرد خوبی دارد حسینی و چشمی دو مدافع وسط تیم در کارهای دفاعی وظایف‌شان را به خوبی انجام می‌دهند و در ضربات کرنر هم برای گلزنی روی دروازه حریفان می‌روند. حسینی مقابل ایرانجوان یک گل هم زد. امید ابراهیمی در خط هافبک بهتر از قبل عمل می‌کند و جباروف هم مغز متفکر استقلال در خط میانی شده هست. شجاعیان و فرشید اسماعیلی هم مکمل‌های آنها هستند.

این پیشکسوت استقلال در مورد تقابل با صنعت نفت آبادان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: با حذف پرسپولیس بهترین موقعیت برای قهرمانی استقلال در جام حذفی فراهم شده هست. البته من دوست داشتم پرسپولیس حذف نمی‌شد و استقلال با شکست این تیم به قهرمانی در جام حذفی می‌رسید.

 

اینگونه قهرمانی شیرین‌تر هست. هرچند قرعه استقلال در نیمه‌نهایی سخت‌تر هست. اگر با استقلال خوزستان یا خونه به خونه روبه‌رو می‌شدیم کار راحت‌تری در پیش داشتیم.

وی افزود: صنعت نفت تیم بسیار خوبی هست بازی این تیم را مقابل پرسپولیس دیدم نفت آبادان حریف سرسختی هست. با این حال استقلال می‌داند که با قهرمانی در جام حذفی راحت‌تر می‌تواند به آسیا برسد زیرا برای قهرمانی در جام حذفی فقط دو بازی پیش‌رو دارد. اما در لیگ برتر بازی‌های زیادی باید انجام شود. استقلال در لیگ هم می‌تواند مدعی باشد.

 

منبع: افکار

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما