امروزه با شرایط موجود کشور و با توجه به وضعیت کاری و مشغله‌های فراوان زندگی شهری، تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای سفر به شمار می‌آید. از آنجایی که در این زمان اکثر مناطق گردشگری ایران مملو از مسافر هست،‌ کمبود امکانات و بالا رفتن هزینه ها انگیزه‌های رفتن به یک سفر خارجی بی‌دردسر را برای مردم بیشتر می‌کند. در این مقاله  ۴ منطقه گردشگری مناسب و دیدنی برای انتخاب تور نوروز ۹۷ معرفی شده هست.

 ۱٫ کوه چان بای شان چین

بلندی های چان بای شان، کوهها و آتشفشان خاموشی در کنار رودخانه بهشت هست که در همسایگی پارک ملی قرار دارد.

چان بای شان اولین کوه شمال شرق چین هست که در استان جی لین قرار دارد و گفته شده که اقامتگاه اولیه قوم “من ” اینجا بوده هست، برای همین هست که زمین های شمال شرقی چین زمین مقدس نامیده شده اند. چان بای شان محل رویش گیاهان نایابی چون جنسینگ، انگور کوهستانی، قارچ وحشی، ازالیا و… و حیواناتی چون ببر مانچوریان و درنای تاج سرخ هست. اینجا اجناس نایابی چون چرم سمور و شاخ پوشیده از موی گوزن به راحتی یافت خواهد شد. اگر میخواهید تور چین به  کوه چان بای شان بروید، هر جا که هستید، پکن، شانگهای، شن یانگ با هواپیما به یان جی بروید و با اتوبوس به چان بای شان بروید.

جاذبه های پیشنهادی تور نوروز 97


۲٫ ساحل نائی هان پوکت

ساحلی دنج، زیبا و خلوت با تفریحات آبی بسیار زیاد که البته به خاطر احتمال شنا کردن کوسه ها در آبهای اطراف این ساحل، بهتر هست در این ساحل شنا نکنید. اینجا بهترین خدمات ماساژ و تاتو را می توانید دریافت کنید به ورزشهای آبی متنوع بپردازید، روی تخت های کنار ساحل ریلکس کنید ودر رستورانهای کوچک و دوست داشتنی غذا بخورید تا تور تایلند خود را به جذاب ترین نحو سپری کنید.

 جاذبه های پیشنهادی تور نوروز 97

 


۳٫ پارک آبی آکوامارین استانبول

یکی از بزرگترین پارک های آبی استانبول در منطقه فاتح استانبول در بخش اروپایی این شهر هست. آکوامارین در حاشیه دریای مرمره در بخش ساحلی جنوب استانبول قرار دارد. اینجا یکی از جاذبه های تور استانبول هست که برای شما خاطره انگیز خواهد بود. استخر ها و سرسره های متعدد اینجا ساعتها شما را مشغول می کند.

آکوا مارین از نظر ایمنی و رعایت استاندارد های ساخت جز امن ترین پارک های آبی استانبول هست، مجموعه ای روباز که اوج شلوغی آن روزهای آخر هفته هست، پس برنامه ریزی تان را برای روزهای میانی هفته تنظیم کنید. رافتینگ و شبیه سازی آبشار جز سرگرمی های برجسته اینجاست، حتما آن ها را امتحان کنید.

جاذبه های پیشنهادی تور نوروز 97


۴٫ میراکل گاردن دبی

میراکل گاردن،بزرگترین باغ گل دنیا در دل کویر در شهر صحرا ها هست که در دل آفتاب گرم و سوزان دبی ساخته شده هست. شاهکاری که چشم هر بیننده ای را به حیرت وا میدارد.این باغ در ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۶، مقارن با روز عشق بر روی بازدید کنندگان گشوده شده هست. اینجا، در میراکل گاردن علاوه بر اینکه می توانید از ۱۰۹ میلیون گل در طرح ها و رنگهای مختلف دیدن کنید، بد نیست سری هم به باغ پروانه ها بزنید،باغی بی نهایت زیبا با پروانه های نایاب که در محدوده ای سر پوشیده و گنبدی شکل با ۹ گنبد نگهداری می شوند. ظرفیت پذیرش بازدید کنندگان در باغ پروانه ها حدود ۳۰۰ نفر هست  و هر نوبت پذیرای همین تعداد بازدید کننده هست.جالب هست بدانید که سه حوضچه ماهی بزرگ با ماهیهای رنگارنگ هم در محدوده باغ وجود دارد که تماشای ان شما را قطعا به وجد خواهد آورد. میراکل گاردن را در برنامه گشت های تور دبی خود قرار دهید تا از لذت تماشای بزرگترین باغ گل دنیا بهره مند شوید.

جاذبه های پیشنهادی تور نوروز 97

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما