در سال ۲۰۱۸ هدیه اپل برای کسانی که در انتظار باتری هایی با طول عمر بیشتر گوشی های هوشمند هستند تولید باتری با سایز بزرگتر و انرژی بیشتر می باشد. گوشی های هوشمند محتوای این باتری ها جدیدترین نسخه اپل خواهد بود.

طبق بیانات مینگ چی کو یک تحلیل گر یک موسسه معتبر KGI Securities، شرکت آیفون سه آیفون مدرن را به بازار عرضه می کند که باتری های آن از عمر بیشتری برخوردار هست. سایز این باتری ها بزرگتر هست.

تولید باتری های بزرگ آیفون با انرژی و طول عمر بیشتر در سال ۲۰۱۸

هدیه اپل این شرکت صاحب نام و بزرگ برای مشتریانش در سال آینده تولید باتری هایی با ظرفیت بالاتر نسبت به گوشی های هوشمند پیشین هست.

این باتری ها از انرژی بیشتر و از LGC برخوردارند. بنا به گفته های مینگ چی کو این باتری ها که توسط شرکت کره ای به تولید می رسند، شبیه به حرف L هستند و سایزشان بزرگترند.

گوشی های هوشمند با باتری های بزرگتر

اطلاعات بیشتر درباره تولید باتری های جدید اپل

این خبر که اولین بار در وبسایت apple insider انتشار یاقت انرژی این باتری ها را ۳۳۰۰ تا ۳۴۰۰ میلی آمپر در ساعت عنوان کرد.
این امتیاز منحصر به فرد به آیفون ۱۰ تعلق می گیرد.

در حال حاضر باتری های آیفون انرژی به میزان ۲۷۱۶ میلی آمپر در ساعت هست.

گوشی های هوشمند با باتری های بزرگتر

Nikkei اعلام کرده هست که اپل  یک نمایشگر ۶.۳ اینچی  در دست توسعه دارد و این نسخه پیشرفته آیفون در سال ۲۰۱۸ هست.

طبق گفته موسسه KGI  شرکت اپل قصد ساخت آیفون های ۵.۸ اینچی را دارد که با سایز آیفون ۱۰ برابری می کند. این آیفون های ۵.۸ اینچی که در سال ۲۰۱۸ تولید خواهد شد دارای باتری های ۲۹۰۰ تا ۳۰۰۰ میلی آمپر در ساعت هست.

گوشی های هوشمند با باتری های بزرگتر

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما