مهدی تاج بعد از بازگشت به ایران درمورد اتفاقات شب گذشته برنامه ۹۰ و عملکرد نماینده‌های کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا در روز گذشته صحبت‌های زیر را انجام داد. 

 

واکنش تاج به مناظره دیشب برنامه نود و تشویق علی کریمی توسط مردم

* لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد و در اولین روز نماینده‌های کشورمان متحمل شکست شدند، در این مورد چه صحبتی دارید؟ 

متاسفانه ۲ نماینده‌ کشورمان دیروز متحمل باخت شدند. تراکتورسازی در خارج از خانه به میدان می‌رفت و بازی خوبی انجام داد و آنها مستحق شکست نبودند، ذوب آهن هم به ساختار خوبی رسیده اما دیشب در قطر متحمل شکست شد.

 

بازی‌های زیادی مانده نماینده‌های ما می‌توانند به مرحله بعد صعود کنند. برای حفظ سهمیه در سال بعد نماینده‌های ما باید برای کسب پیروزی تلاش کنند.

 

امروز هم استقلال و پرسپولیس به مصاف حریفان خود می‌روند، پرسپولیس با نماینده ازبکستان و استقلال با نماینده قطر بازی دارد. برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنیم و امیدواریم که استقلال در خارج از خانه و پرسپولیس در خانه موفق شوند. سال قبل پرسپولیس به نیمه نهایی آسیا رفت و امسال این اتفاق می‌تواند تکرار شود، برای تک تک نمایندگانمان در آسیا آرزوی موفقیت می‌کنیم. 
 
* تیم ملی فوتسال برای دوازدهمین بار توانست قهرمان شود. 

– تیم ما  نشان داد همچنان قطب اصلی فوتسال آسیا هست،‌پاداش خوبی برای این تیم درنظرگرفته‌ایم و به موقع پرداخت خواهد شد. 
 
* شب گذشته مناظره علی کریمی و محمدرضا ساکت برگزار شد در این مورد چه نظری دارید؟ 

– علی کریمی سوالات و انتقاداتی داشت که آنها را مطرح کرد،‌ فدراسیون تردیدی در  این باره به خود راه نمی‌داد که باید پاسخگو باشد به همین خاطر این مناظره در همین راستا شب گذشته برگزار شد تا به بعضی سوالات جواب داده شود. 

* بعد از این مناظره دو جبهه تشکیل شده و بعضی کریمی را برنده و بعضی ساکت را برنده می‌دانند، شما برنده مناظره را چه کسی می‌دانید؟ 

– در چنین مواردی به برد و باخت نباید فکر کرد، برنده این مناظره فوتبال بود، سوالاتی که کریمی مطرح کرد شاید سوالات دیگران هم بود اما ساکت به آنها جواب داد و درنهایت این فوتبال بود که برنده شد. 

* چند ساعت بعد از این مناظره در فرودگاه مقابل چشم شما کریمی را تشویق کردند،‌نظر شما در این باره چیست؟ 

– من هم این تشویق‌ها را شنیدم و در سالن حضور داشتم، مگر مشکلی دارد که کسی تشویق شود، کریمی زحمت کشیده هست همانطور که محمدرضا ساکت در مدیریت زحمت کشیده هست مگر تشویق کردن کسی جرم هست بخشی از هیجان فوتبال در ایران و دنیا همین تشویق کردن هست، تشویق کردن تا زمانی که منجر به تخریب نشود نه تنها مضر نیست بلکه مفید هم هست.
 

منبع: پارس

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما