یک نشریه آلمانی با استناد به اطلاعات وزارات دفاع آلمان از افزایش آمار جرائم تجاوزات جنسی در ارتش آلمان در سال جاری میلادی خبر داد.

نشریه “بیلد” آلمان با استناد به گفته وزارت دفاع آلمان از افزایش تجاوزات و خشونت های جنسی در بین نظامیان این کشور خبر داد.  

آمار تجاوزات جنسی در ارتش آلمان در حال زیاد شدن!

به گفته این نشریه آلمانی، تعداد جرائم جنسی گفته شده در ارتش آلمان به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده هست. در این میان بخصوص تعداد موارد تجاوز های جنسی گفته شده افزایش چشمگیری را نشان می دهد.

بر اساس این گفته تا چهاردهم نوامبر سال جاری حدود ۱۱ مورد تلاش برای تجاوز جنسی و یا تجاوز به عنف در ارتش این کشور گفته شده هست که افزایش چشمگیری را نسبت به سال گذشته نشان می دهد. این در حالی هست که در کل سال گذشته حدود پنج مورد جرائم این چنینی در ارتش گفته شده بود.

در مجموع در سال جاری میلادی تا اواخر سپتامبر حدود ۱۸۷ مورد جرائم جنسی گفته شده شده هست که در تمام سال ۲۰۱۶ تعداد این گونه جرائم ۱۲۸ مورد بوده هست. این تجاوزات و جرائم شامل لمس کردن تا تجاوز به عنف بوده هست.

البته وزارت دفاع آلمان بر این باور نیست که موارد تجاوز خیلی بیشتری در سال جاری وجود داشته هست بلکه اعتقاد دارد که قربانیان این گونه تجاوزها بیشتر آن را علنی کرده و خبر داده اند.

ارتش آلمان سال گذشته شدیدا با رسوایی های به بار آمده در این تشکل مبارزه می کند. چندی پیش یک افسر ارتش آلمان که خود را به عنوان پناهنده سوری جا زده بود به اتهام برنامه ریزی برای حملات تروریستی دستگیر شد. در جریان تحقیقات درباره این پرونده موارد زیادی از گرایش به راست افراطی  و نژاد پرستی در بین سربازان ارتش آلمان کشف شد.

منبع:تسنیم

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما